Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes történelem...

Szerintetek érdemes történelemből emelt szintű érettségit tenni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 08:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondolok, hogy a tudásnak nincs "értelme". Csak tagadhatatlan, hogy nehéz, és sok időt elvesz. Abban lennék a véleményetekre kíváncsi, hogy nem jobb-e ha nem emeltből érettségizek, de esetleg jobb eredménnyel, mint ha az emeltre kapok külön pontot, de esetleg nem sikerül jól az érettségi. Van olyan iskola, ahol történelemből kell az emelet szint?
2017. nov. 23. 08:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez függ annak a szaknak a ponthatárától, ahova menni akarsz meg attól, hogy milyen más tárgyat kívánnak meg / fogadnak el. Meg attól is, mennyi az affinitásod a törihez.

Ha nem olyan magas a ponthatár, hogy két emeltben gondolkodj, és nem vagy igazán oda a töriért, akkor szerintem nem érdemes.

2017. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Angolból remélhetőleg meglesz az emelt, (nem szeretném elkiabálni) szerencsére az jól megy, és szeretem is. Úgy tudom, ez középfokú nyelvvizsgának felel meg. Sok filmet nézek angolul, és sok mindent úgy is írok le. A felsőfokig nagyon messze vagyok?

2017. nov. 23. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!