Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak velük? (Horkoló...

Mit csináljak velük? (Horkoló szobatársak)

Figyelt kérdés

A mi középiskolai koleszunkban 6an vagyunk egy szobában. Én alszok középen, egyik oldalamon karnyújtásnyira az egyik lány, a másik oladon ugyanígy egy lány. Na mármost az egyikőjük még év elején megmondta, hogy nagyon horkol. Én is megmondtam, hogy a horkolástól nem tudok elaludni és éjjel is felébredek rá. Azóta, ha ő horkol megrángatom a takaróját vagy megsimogatom a kezét és emiatt pozíciót vált és abbahagyja.

Na de a másik. Ő azt mondta csak akkor horkol, ha délután alszik. Kb 2 hete már éjszaka is. Neki csak az agytámláját érem el.Az egyik éjjel megrángattam a támlát, hogy hagyja abba vagy forduljon meg vagy valami és rám szólt, hogy ne rángassam, mert nem ő horkol, ébren van. Leszögeznem, hogy más nem lehetett és tisztán hallottam, hogy ő volt. Bocsánatot kértem és hagytam. De így, hogy mostmár 2-en kb felváltva csinálják nagyon rosszul alszom. Éjjel minimum 5x de inkább 7x felébredek.

Mit tudok tenni ez ellen? Füldugót próbáltam, de el se tudok benne aludni, zene ugyanez. Más hang nem zavar, csak a horkolás. Az agyam nem bírja, mert lecsukom a szemem és a következőnél "muszáj kinyitnom". Ha nagyon próbálkozom se tudok aludni normálisan így.

Tudom, hogy ők nem tehetnek arról, ha horkolnak, de én meg olyan vagyok mint egy mosott rongy, nem tudom kipihenni magam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 24. 06:05
 1/2 Kreddy válasza:
Miért nem kéred át magad olyan szobába ahol nem horkolnak ha nincs hely keress olyat akit nem zavar a horkolás vagy legalábbis nem nagyon vagy olyat aki ugyan úgy horkol és pont ő zavarja a többieket. Vagy olyat aki alapból zenével alszik. Altatót ne szedj !!!
2017. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
8%

Mi a koliban keményen meg szoktuk dobni azt aki horkol a legközelebbi dobható tárggyal (papucs, dezodor). És ha tudja hogy nem kéne horkolni, mert ez lessz, akkor nem is fog.

15/f

2017. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!