Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kollégium milyen? Minden...

A Kollégium milyen? Minden érdekel, a fürdő, wc, ágyak, magánélet, sütés? Aki kollegiumban van vagy volt irjon? A szobatarsak hogy viselkednek, hogy lehet aludni

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszinte leszek kollégium válogatja.

Én először egy olyan kollágiumba kerültem, ahol négy ágyas szobák voltak, közös fürdő folyosónként, koedukált wc, közös konyha..

Hááát nekem jó volt mert ismerősökkel voltam, plusz a végén már csak 3-an maradtunk. A fürdőért azért sokszor sorban kellett állni, a wc-t utáltam amiért koedukált volt..(4 wc volt abból általában 3 hagy ne mondjam hogy nézett ki), a szobánkkal nem volt gond. Sütés az nálunk úgy nézett ki, hogy ha akartál valamit sütni székkel kellet kitámasztani az ajtaját, mert nem záródott jól. :'D Az igazat megvallva meg lehetett szokni, és nem egy nagy megrázkódtatás, nyilván nem egy keleti kényelem, de lehetne sokkal rosszabb.

Jelenleg egy sokkal jobb kollégiumban élek(igaz majdnem kétszer annyiba kerül), 2x2 ágyas szobák, szóval 4 emberre van egy fürdő wc stb. Külön mini konyha szobánként, hetente takarítás, szóval nagyon pöpec. :D

2017. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
72%

Társaságfüggő. Ha jó a társaság, az embert nem érdekli a környezete, még ha aludnának is mellette.

Érdemes ismerkedni és társakat keresni az együttlakáshoz. Minden típusból érdemes keresni (aki szeret takarítani, aki viccmester, aki házit ír, aki programot szervez, vagy legalább ilyen kapcsolatokat kiépíteni).

Mindenki addig megy el, amíg a másik engedi, ha nem érdekel, hogy éppen az ágyadon fekszik 5 lány és egy pedig ugrál a bulihangulattól, akkor szuper lesz a kolesz élet.

2017. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!