Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a biosz oktv?

Kinek hogy sikerült a biosz oktv?

Figyelt kérdés
Nekem 121 pont lett, azt mondta a tanárom, hogy ez elég gyenge, és nem elég a továbbjutáshoz (gimnáziumi kategória). Nektek hogy sikerült?

2017. nov. 27. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 110 lett,hát nem tudom mit várjak :D pláne,hogy én a mai napig abban a hitben voltam,hogy ha meg lesz a 90 továbbjutok😂
2017. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem 90 lett, az osztálytársamé 120. És azt mondta a tanárunk, hogy valószínűleg én nem jutok tovább, de azok akik 100-at 120-at írtak, azok nagy eséllyel továbbjutnak.
2017. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy rengetegen írtak 90 pont felettit(II.kat) és félek,hogy nagyan magas lesz a határ.
2017. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 100+ lett éppen, de 2 órával kevesebb ideig tudtam írni, mert gombavató főpróba volt! Mondjuk nem számítok továbbjutásra, mert szerintem ahhoz ez a 100 egynehány pont kevés
2017. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem 110 felett lett (első kategória)és azt mondták hogy azzal esélyes a továbbjutás, de annyi mindent hallottam hogy már nem nagyon reménykedem. A tavalyi első kategóriás ponthatárt senki nem tudja? Elvileg annál kevesebb lesz.
2017. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lipton18 ***** válasza:
Nekem 118 lett(2. kategória).Nem tudom, mire számítsak, mert elég sok embernek sikerült nagyon jól idén.
2017. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 154 lett emelt bioszon. 2. Kategoriaban aztmondjak 150 felett eselyes de 160 felett mar biztos tovabbjuto
2017. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy biztos továbbjutó, minden évben más a ponthatár.

Két évvel ezelőtt 100 pont körül volt a ponthatár, de egy szabályzó fordítás miatt 131 pont lett tavaly az 1. Kategóriában. Tudom, mert én ponthatáron jutottam tovább. A második kategóriában 150 körül volt tavaly. Nem tudják előre megmondani, hogy mekkora lesz a határ, létszámhoz kötik a következő fordulót, és ha belefér az a létszámban, akkor továbbjutsz

2017. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!