Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy átlagos fodrász miért nem...

Egy átlagos fodrász miért nem tud afro ill. raszta hajat készíteni?

Figyelt kérdés

Miért nem tanulják?

Vagy tanulják, csak a 90% nem alkalmazza. Azt tudom, hogy afrot elég sokan vállalnak már, de igazi afro fodrászat hivatalosan csak egy van M.o.-n... Pedig igény lenne rá az biztos.


2010. jún. 1. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem meg nem lenne rá igény, mellesleg nem is minden hajtípus alkalmas erre..


Az Európai ember hajtípusa meg főleg nem..


Persze lehet megcsináltatni meg hordani, de pár év alatt hajhullás meg kopaszodás lesz a vége..


Nem fehérembernek való ez..

2010. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sok ismerősöm van, akiknek már évtizede van rasztájuk, arfojuk, szépen rendben tartva, európaiak, és nagyon szép a hajuk és csak nő és nő. Nagyon sok a tévhit ezekkel a hajakkal kapcsolatban. A hajlakk is tönkreteszi a hajat.

És igenis nagyon nagy igény van rá, sokan csak azért nem csináltatják meg, mert hát ők bizony nem akarnak egy magánszemélyhez beülni, és csak úgy adózatlanul kiadni több 10 ezer forintot...

2010. jún. 3. 16:12
 3/5 anonim válasza:
Egy átlagos fodrásznak nem tanítják meg sem az afro sem a raszta haj elkészítését. Önszorgalomból megtanulhatják, elsajátítható. Ráadásul elég drága is ilyet megcsináltatni, és nem mindenkinek van pl 50000Ft-ra arra hogy 2 hónapig afro haja legyen!
2010. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem hóbort, hanem életstílus. Rengeteg drága, nem átlagos pénztárcához mért szolgáltatásra van igény... nem kicsi.
2010. jún. 4. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
én felvér vagyok és így csomo feket ismerősöm van akik csak azért jöttem magyarosrszágra vagy pl bármi más országba hogy afro hajakat készítsenek(fonásokat...) mert ők kicsi koruk óta ezt csinálják.Nekem amikor befonták ,ketten csinálták 5 órá át és éppen hogy csak vállig érő hajam van szóval nehéz ezt megtanulni,de nekeik ez a vérükben van.Nah és ezt egy fehér fodrásznak nehéz megtanulni és nem nagyon nála csináltatják a hajukat hanem inkább egy ebben igazi szakértőnél és mivel a európában a legtöbb fodrász fehér ez nem is tudnak..:)
2011. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!