Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Fodrász...

Melyiket választanád? Fodrász képzés vagy szakács?

Figyelt kérdés

nem tudok dönteni, légyszi segítsetek:D

amúgy most már nem tudok jelentkezni, már késő, de majd ha indul megint akkor szeretnék..

már azt is tudom, hogy hova mennék, csak nem tudok dönteni, mert mind a kettő tetszik.

amúgy 23 éves srác vagyok.


szakácsnak azért mennék, mert:

szeretek főzni, mindig néztem kicsinek is a főzős műsorokat a tvben.. az unokatesóm is szakács, meg nagybátyám is, faterom is jól főz..mondhatni a véremben vanxD


a fodrászat pedig azért, mert:

mindig is bírtam a fodrászokat és a szép frizurákat. ráadásul elég kreatív vagyok és érzek magamban annyit, hogy nekem is menne.


2011. aug. 22. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fodrász jobbnak tűnik, ha mindkettő egyformán érdekel. Egy akármilyen fodrászszalon azért talán jobb munkahely, mint egy menza vagy étkezde, vagy nem olyan jó étterem. (gondolom először ilyen helyre kerülnél dolgozni, nem vmi puccos helyre). Meg többet is lehet keresni.

Aztán ha még mindig érdekel, elvégezheted a szakácsot is.

2011. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lestat_626 ***** válasza:
Én azt mondom fodrász. Az bármennyit kérhet és nincs számla! ;)
2011. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én viszont a szakácsra voksolok. Az olyan munka, aminek mindig lesz jövője, az emberek mindig fognak enni. És sok lehetőséged van vele külföldre menni, vagy sétahajón dolgozni. Barátnőm apukája szakács és ő Olaszban dolgozott, mikor még pályakezdő volt!
2011. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Döntöttél azóta? ;D

Szerintem inkább a fodrászt

2016. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!