Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van lehetőségem átmenni...

Van lehetőségem átmenni haladó angol csoportból kezdőbe? (HOSSZÚ DE FONTOS)

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, itt az év év vége. Tavaly betettek a haladó csoportba, mert jól írtam meg egy tesztet... Nos... jól beszélem a nyelvet, viszont a dolgozataim borzalmasak, a tanárom mellett csak visszafejlődök.( nem iratott eddig soha szódolgozatot, most hirtelen belerakott a doliba 30 szót de olyanokat amik a környezetvédelemmel kapcsolatosak "fakitermelő cég, faj, kihalás fenyegette állatok" stb. . mondta hogy mondatok is lesznek benne, de közmondásokat kérdezett amiről senki nem tudott - gondoljatok bele, szülj meg egy közmondást úgy, hogy azt se tudtad, hogy meg kell tanulni. ráadásul úgy volt, hogy ez egy nyelvtan dolgozat lesz! ahhoz képest 3 mondatba kellett behelyettesíteni 6 szót. :) - ez volt a nagy nyelvtani rész... aztán volt már olyan is, hogy "holnap dolgozatot írunk" - mindenki készült... aztán a tanárnő közölte h. "mégse ma írunk lusta voltam lefénymásolni a lapokat!!!" utána ezt eljátszotta még 2 hétig, mire már az ember el is felejtette az anyagot... - Arra gondoltam, átmegyek a kezdő csoportba (még év végén kell jelentkezni), ahol ugyan már lerágott csontot tanulnánk, mégis biztos sokkal jobban teljesítenék és sokkal több dolgot tanulnék, de legalább átismételnék. A kezdő csoportba tavaly már átment egy osztálytársam... az ofőm azt mondta "intézd el a tanulmányis igazgatóval" megkértem, jöjjön velem, segítsen, nagy szükségem lenne erre, Ő viszont azt mondta "Nem igazán támogatom ezt... jó lenne ha nem csinálnátok ebből rendszert" - de nekem muszáj lenne átmennem a kezdő csoportra. Tudok beszélni mégis BUKÁSRA állok (hozzátenném hogy a tanárnő azóta pikkel rám mióta megmondtam neki a véleményemet az ún. módszereiről... amúgy a csoporttársaim mind utálják szerintük se jó tanár mégse akarják leváltani vagy ilyesmi mert olyan pitiáner az órai munka, hogy nekik ez így jobb...)
2010. jún. 1. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdésedre Te már válaszoltál. Mi még mit tudnánk segíteni? Beszéld meg a tanárokkal (anolg tanárral m,osztályfőnökkel), hogy nem szeretnél megbukni, túl erős neked a haladó csoprot, ezért átmennél a kezdőbe, és kész.
2010. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok...11-es vagyok, ebben az évben elttünk szétválasztva + msik gimis osztállyal :S a tanár kezdő diplomás, tompult a tudásom, sosem abból írunk amit mond, hirtelen felad másnapra 2 oldalnyi bemagolós szöveget:S pl holnapra is, nekünk sajna nem lehet átmenni :( és ebbe a haladó csoportba olyan is van aki 2es volt mindig is... -.-
2010. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!