Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék komolyabban...

Ha szeretnék komolyabban fizikát és matematikát tanulni az alapoktól, hol érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés
Most fogom végezni a középsulit és fizika tudásom nagyon gyönge meg a matek is/de nem vagyok hülye hozzá csak lusta ezt a tanítók is mondják meg én is belátom( meg valahogy nem bírt érdekelni). Így vesztettem el a fonalat valahol 3-ével ezelőtt mindkét tantárgyba és ezt kéne valahogy behozni.És hát mostanába újra lángra robbant mióta elkezdett érdekelni hogy hogy készül egy házi hangfal/erősítő, hangváltó, nyák, nyák minta, stb. Ezért elkezdetm olvasni a sulinet bázist már majdnem át olvastam és már kapizsgálom de még nem az ami kéne. Ugy hogy ha valaki tudna nekem hatékony tanulási oktató videókat linkelni oldalakat, pdf, könyveket szívesen elfogadom.
2017. dec. 3. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

a 6. osztályos matematika és fizika tankönyvnél

szerintem azzal érdemes kezdeni, hogy a hiányosságokat befoltozod

aztán mehetnek a bolyai sorozat könyvei, aztán ha még mindig érdekel, akkor érdemes egyetemre beiratkozni


a középiskolás kötelező matek az elég gagyi, kb semmit nem tanítanak meg normálisan

2017. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!