Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Részegen lehet prezentálni és...

Részegen lehet prezentálni és dolgozatot írni?

Figyelt kérdés
Egy kétségbeesett főiskolás lány vagyok, arra lennék kíváncsi, hogy mennyire folyásolná be a teljesítményemet, mert eléggé stresszes típus vagyok és az alkohol legalább ellazítana és több önbizalmam lenne kiállni egy csomó ember elé...megérné megkockáztatni?

2017. dec. 5. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Rontani fogja a teljesítményed a szesz.
2017. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem éri meg, jó eséllyel csak rontana a teljesítményeden. Te írtál ma hasonlót csak ott még nyugtató volt?

Hiába vagy stresszes típus nem lehet mindig alkohollal meg bogyókkal tenni ellene. Meg kell tanulni kezelni és kiállni emberek elé. Hacsak nem olyan szakmád lesz ahol szinte semmilyen emberi kapcsolatot nem kell létesítened akkor főiskola után is kerülsz olyan helyzetbe hogy több ember előtt kell beszélned. Vagy így mész majd államvizsgára, állásinterjúra is?


Az meg a másik ha túl sokat iszol és megérzik rajtad kitehet a tanár vizsgáról. Nem tudom milyen ha iszol, de nekem inkább elködösíti az agyam és nem csak ellazít.

2017. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Részegen lehet takaritani, főzni, de prezentáláshoz nem javaslom.
2017. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Ne igyál, már így is hülyeséget írsz.

folyásolná be ???????

2017. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
96%
Mi adtunk is elő úgy, meg zh-t is írtunk.... nem javaslom
2017. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer én is ittam egy pohárkával prezentáció előtt. Máskor csak beszédesebb leszek tőle, de a stresszhelyzet miatt csak rosszabb lett: beparáztam, hogy észreveszik, plusz nehezebben szedtem össze a gondolataimat.
2017. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell túldramatizálni?


Senkit sem érdekel a teljesítményed és a prezentációd. Örülhetsz ha nem beszélgetik végig.

Az előadásod után 2-3 perccel meg már úgysem emlékszid rád senki.


A dolgozathoz meg miért kell ital? Netalán azt képzeled, hogy akkor is mindenki téged figyel? Várja, hogy csinálj valami égőt?


Ha ilyen gondolataid vannak, akkor kéne egy pszichológus.

2017. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 7essel. Indulj ki magadból, te meddig emlékszel egy másik ember prezentációjára még ha nagyon szar is volt? Mennyire érdekel más mondanivalója ha úgyis csak a tanárnak prezentáltok egy valószínűleg unalmas anyagról?
2017. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, ma megment a prezentáció és nem ittam bármennyire is szar volt így,nem mertem megkockáztatni meg tényleg értelmetlen lett volna ...
2017. dec. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!