Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te szerencsés vagy a vizsgákon?

Te szerencsés vagy a vizsgákon?

Figyelt kérdés
Ha 50 tételből nem tudsz kettőt, biztos, hogy a kettő közül húzod valamelyiket, vagy általában szerencséd van és megúszod, ha nem tanulsz meg néhány tételt?
2017. dec. 6. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én a piszok mázlistákhoz tartoztam a vizsga időszakokban.


Érettségin kettő nappal a szóbeli előtt álltam neki kikeresgélni/letölteni!! az informatika tételeket.

Nem, hogy nem tudtam megtanulni mindet, de meg sem találtam egy párat. Így az esélytelenek nyugalmával, 15 meglévő tételből megtanultam kb 2-őt meg úgy 2-őt csak tudtam alapjárat józan paraszti ésszel, és sikerült belehúzni!


Töriből is hiányzott pár tétel, de hál Isten ott is pont belehúztam egy olyanba amit tudtam.


Törin az írásbeli is pont így alakult. Féltem a nagy esszéktől, és valamiért az írásbeli napján jött valami sugallat, hogy szaladjak vissza a szobámba az áprilisi törvényekért, nézzem át a buszon. Benne volt a nagy esszébe :) És ez volt egy egyetlen nagy esszé amit normálisan tudtam.


A többi osztálytársamnak általában nem volt volt ekkora szerencséje, ők gyakran pont azt az egyet húzták, amiről fogalmuk sem volt, cseréltek is tételt másikra...

2017. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!