Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki, ha 3.5 év helyett 5.5...

Ciki, ha 3.5 év helyett 5.5 évig csinálom a diplomámat?

Figyelt kérdés

Pénzügy számvitelre járok. Az exbarátom miatt sajnos egy teljes évet 0 kredittel abszolváltam (bezárt a szobába, amikor vizsgára kellett volna mennem, üvöltözött velem minden vizsgám előtt, nem engedett el órára stb.) Ezt persze nem írnám bele a CV-mbe és sehová.


Azóta elkezdtem inkább 35 órában dolgozni egyetem mellett, és úgy döntöttem, nem egy, hanem két évet csúszok, hogy közben rendes, 40 órás munkaviszonyom és szakmai tapasztalatom lehessen, ha az egyetemet már nem tudom "rendesen" csinálni.


Ciki vagyok?


2017. dec. 6. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mitol lennel az? Onhibadon kivul kerultel ebbe a helyzetbe...Ha pedig a munkad tenyleg relevans tapasztalatot ad a szakmadban, akkor annak bizony hasznat fogod venni, ha kezhez kapod a diplomad.
2017. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, bár engem fizikailag nem akadályozott az exem, csak lelkileg voltam kész miatta + év közepén dobott ki a lakásból, így SOS albit kellett keresnem és nappali mellett két állásban dolgoznom.

Aztán most tanterv változások miatt már fel se tudtam venni a tárgyakat, amiket még 2 éve kellett volna teljesítenem... már nem is fognak indulni, szóval felvételizhetek újra... és én még szakot is váltok.

Engem nem érdekel, mit gondolnak. Van, akinek egyenes út vezet a diplomáig, van, akinek hosszabb és rögösebb. De ettől nem fog a mienk se kevesebbet érni. Sőt, én is a munkatapasztalat miatt örülök, mert az szerintem jobban is fogja érdekeni a munkáltatót, mint hogy 22 vagy 24 évesen leszünk diplomások. :D

2018. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!