Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Váci...

DeathGamer127 kérdése:

Mi a véleményetek a Váci Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és Gimnázium Informatika szakáról (2110-es kód)?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleménye érdekelne akik erre a szakra, vagy legalábbis a Boronkayba járnak/jártak.

2017. dec. 7. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia én a Boronkay Hardver (2110) szakán tanulok már 3 éve .Ha érdekel a számítógép felépitése és működése , az informatika , a programozás és a legjobban a szak profiljába illő, magas színvonalú hálozat management (Gondolok itt a hálozatok kialakitására renkívül változatos környezetben , halózati konfigurációs modulokra , különböző hálózati eszközök grafikus és parancsoros beállitására/programozására mind szimunlált környezetben mind valódi eszközökkel... és még megannyi sok dologra .. ) Angol nyelv tudásodat is fejlesztehted hiszen már az első évben találkozhatsz 20-30 oldalas angol szakmai nyelvű pdf fájlokkal aminek teljeskörű elsajátitásában a tanáraid természetesen segítenek .. plusz az óráidon használt alkalmazások (Pl Cisco Packet Tracer) is angol nyevűek. Természetesen ha ebbe az osztályba jelentkezel ne lepődj meg ha sokat kell majd tanulnod hiszen ezen az ágazaton órát taró tanárok mindegyikénél magas a követelmény rendszer . Ha a szakamai osztályok elitjébe akarsz kerülni akkor a Hardver szakon a helyed !


Apróbetű : jelentekzesutan1evvelfennallazongyilkossagazalkoholizmusesanikotinfuggosekveszelye

2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon érdekel az informatika és a programozás. Valamint a Boronkayban megtalálható műszaki osztályok is. Régóta tervezem hogy a Boronkayba megyek tovább tanulni valamelyik szakgimnáziumi képzésre, de legjobban az informatika, gépezet és az elektronika érdekel. Nagyon remélem hogy felvesznek. 😊😌😌
2017. dec. 8. 07:02
 3/9 anonim válasza:
Akkor az apróbetűset nem olvastad XD
2017. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Abban van a vitamin
2017. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De olvastam 😂😂
2017. dec. 8. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban szép szakama az informatika ... a gépészeten elég kemény a műszakirajz meg a fizika .. az elektronikára meg nagyon könnyű bekerülni de attól függetlenül nehéz szak .. megkerdezhetem melyik iskolabol jonnel koreinkbe?

Első voltam

2017. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Helló, rábukkantam a kérdésre épp, én is jövőre a Boronkayba szeretnék menni az Info szakra!
2017. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdésetek van irjatok bátran privatban
2017. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Röviden bár tudom már 2 hónapos kérdés :)

Pro:

Legjobb szakgimnázium magasan

Kontra:

(Ha maximalista vagy, mindig becsületesen megtanulsz mindent, akkor) nem fogsz aludni

2018. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!