Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia vagy biosz alapszak?

Kémia vagy biosz alapszak?

Figyelt kérdés

399 pontom van,két(fenti) emelt érettségivel.

Nem tudom hova jelentkezzek majd,ugyanis dolgozok.

És levelezősre szeretnék járni.(költségmentesre,itt is így van,ahol most vagyok)

Az a baj,és ezt lehet külön kérdésben fogom feltenni itt,kíváncsiságból,hogy nekem az érettségim kizárólag

biosz-kémia irányzatú,csak így van meg a fenti pontom.



Nekem annó nagyon rossz lett az alapérettségi,rákövetkező évre tettem két emeltet,egy suliba jelentkeztem is,nem tetszik(nem biosz-kémia),épp most tart a kijelentkezésem onnan,és pl közgázra,ahová holt hülyéket is felvesznek,nem mehetek,nem mehetek sehová így,és már új érettségit én ebben az életben nem rakok.

Lassan február,ezért kérdezem tőletek.Diploma kell.

Köszi a válaszotok.


Laura,24


2017. dec. 7. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak ennél a kettőnél fogadják el ezt az érettségi kombinációt. Meg merem kockáztatni, hogy a legtöbb természettudományos, agrár, de akár még pár műszaki képzésre is felvesznek ezzel a két érettségivel. Hogy melyik szak... nézd meg, melyikkel mit tudsz kezdeni, melyiket tanulnád szívesebben.

Üdv, egy közgáz hallgató.

2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!