Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mentőtiszti fősulin hogyan...

Mentőtiszti fősulin hogyan tesztelik le az újoncokat, hogy alkalmasak e mentősnek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok zh-val és vizsgával. :D
2017. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. Van egy orvosi alkalmassagi vizsgálat ahol alap dolgokat néznek, mint pl látás, vérnyomás, labor, mellkas rtg, de ebből nem derül ki, hogy tényleg alkalmas -e. Ez igazából akkor fog kiderülni, ha elkezded a sulit es nem hagyod ott az első heten.


En mondjuk kepalkotoira járok es volt olyan aki az első nap után felállt, hogy köszöni szépen ennyi elég is volt.

2017. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én oda szeretnék jelentkezni, csak azért kérdeztem. Szemüveges vagyok. Ja és a 35 fok feletti hőmérsékletet nem bírom. Vér, hányás szagát, látványát bírom. Tehát csak a kánikulával van bajom. Remélem attól még alkalmas leszek a mentős munkára.
2017. dec. 10. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, ajánlom első körben a mentőápolóit. Viszont azon gondolkozz el, hogy nyáron a pályán a kocsik mellett hogyan fogsz tisztként intubálni a tűző napon...
2017. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy ki mennyire birja, majd elesben, a helyszinen fog kiderulni.

Persze addig el is kell jutni, es addig ki is lehet hullani az egyetemen (eleg sok tanulnivalo van, sok vizsga, zh, stressz, gyakorlatok).

Ha van oar kerdesed, privatban szivesen segitek, mentotisztnek tanulok. :)

2017. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!