Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek, olyan Debreceni...

Van köztetek, olyan Debreceni Egyetem hallgató, aki írt már biomatematika vizsgát vagy jegymegajánlót? Mennyi volt a ponthatár amikor ti írtatok jegymeget vagy vizsgát?

Figyelt kérdés
Válaszokat Köszönöm! Minden a témával kapcsolatos válasz érdekel.

2017. dec. 14. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Felső sorokban mindenki puskázott. Lent pedig nihil volt.

A tanár és a két segéde is látta, hogy puskáznak az emberek, de tett rá magasról.

Az egyik segéd telefonozott elől, a másik segéd beszélgetett a tanárral, majd leültek, meg háttal voltak a népnek, és beszélgettek. Amikor háttal beszélgettek, akkor az első sorok is tudtak puskázni.


Ha jegymegen nem csinálod meg, akkor viszont vizsgán nagyon nagyon rosszul fogsz járni, mert ott nem szemétségből kérdez nehezet, hanem mert nem tud nem nehezet kérdezni egy nem szakos diáknak.

Az előadás anyagokat kérdezi javarészt, de azt szinte senki sem érti akkor.


Ha a csoportokat kicserélitek, akkor összetudtok játszani.

Amúgy majd lesz később, vagy talán már volt is vizsgálati módszerek, na elvileg ahhoz kellene, de mivel minden programokon megy, ezért ez a tudás sajnos hasznavehetetlen.

Ha ezzel fogsz foglalkozni, vagy R programozás, vagy valami hasonló statisztikai programot fogsz használni, akkor majd kell, de akkor is csak a statisztika része, annak is az a része, hogy mikor mit kell alkalmazni. Papíron nem igazán fogsz számolni, csak programban.

(majd akkor a biosttatisztika jegyzeteket, meg könyvet fogod használni)

2017. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Biológia szakos tanár hallgató vagyok szóval van egy olyan érzésem, hogy miután megkaptam a végzettségem az életbe nem fogok matekot látni.😊
2017. dec. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!