Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha megvan valamiből...

Egyetemen ha megvan valamiből az aláírásom, akkor bemehetek aláíráspótló vizsgára?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez hülye kérdés és nagyon furcsán hangzik, de van egy lány akit csak ott tudok látni, és ő tuti pótolni kell hogy menjen, úgyhogy én is be akarok menni hogy láthassam. De nem is ez a lényeg, hanem hogy beengednek-e ha már van aláírásom, illetve kérhetem-e hogy ne javítsák ki amit írok?

2017. dec. 15. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehetsz. És egyetemista létedre elég gyerekes ez a viselkedés. Felnőtt ember vagy b@ szki....
2017. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menjél. De ne vedd fel a rendszerben és ne add le a dolgozatot a végén. Bár ez elég furcsán fogja kivenni magát.

Szóval inkább csak menj oda nyüzsögni aztán ha kezdődik a vizsga slisszolj ki. Mondván neked máshol van dolgod. Nagy kaland

2017. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán vizsga után várd meg.
2017. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha balf.aszkodás helyett összeszednéd a földig lógó tökeidet, és elhínád egy kávéra a csajszit?

Szívesen.

2017. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xd ez a kérdés
2017. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!