Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Légiutas kísérő képzésre hol...

Légiutas kísérő képzésre hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Probaltam utanaolvasni, keresgélni, de nem talaltam sehol, hogy hova kellene menni jelentkezni és , hogy hogyan mukodik ez az egesz. Azt tudom, hogy egy tanfolyamon kell reszt venni, es utana vizsgázni. De csak pl 2013-as képzést talaltam. Nem mindig van lehetoseg jelentkezni képzésekre vagy mi?

2017. dec. 20. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább akkor van lehetőség jelentkezni, amikor valamelyik légitársaság meghirdeti az állást a képzéssel együtt. Tehát az állásajánlatok között keresd.
2017. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet akármikor jelentkezni? :O
2017. dec. 20. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolból profi vagy?
2017. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, es tudom is, hogy az kell hozza. De nem is ez a kerdes...
2017. dec. 20. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor keress az állásajánlatoknál....

Gondoltad, elvégzel egy légiutas kísérő okj-t valamelyik szakgimnáziumban? Aztán ez alapján felvesz egy légitársaság?

Keress a a légitársaságok állásajánlatai között.....

2017. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!