Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik légitársaságnál érdemes...

Anonimuspuszmusz kérdése:

Melyik légitársaságnál érdemes légoútasként jelentkezni? Melyik tamfolyamra erdemes beiratkozni és mennyit keres egy légiútas-kisérő?

Figyelt kérdés

#repülés #légiútas-kisérő
2017. máj. 22. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Légiutasként ahhoz a társasághoz érdemes jelentkezni, amelyiknek van járata abba a városba, ahová utazni akarsz, illetve amelyiknek a jegyárait ki tudod fizetni.

Ahhoz, hogy légiutas-kísérő legyél, több idegennyelvet kellene beszélni. Neked még a magyar sem megy igazán. Szóval ezt felejtsd el.

2017. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem majd én azt eldöntöm 😉 De kösz a választ, aminek körülbelül semmi haszna nem volt.
2017. máj. 22. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
7%

Az első hülyeségeket beszél. Miért kéne tudni kifizetni a rep. jegyet?


Oda érdemes jelentkezni, ahol jól éreznéd magad, ahol úgy érzed, hogy barátságos a hangulat, jók a kollégák, pozitív véleményeket hallasz. Az, hogy honnan hová repülnek az nem számít, mert a légitársaság köteles a bázis reptered közelében elszállásolni (Ryanairben nem vagyok biztos, az egy külön állat fajta)


Nem érdemes elvégezni OKJ-s légiutas-kísérő tanfolyamokat, ebbe a hibába én is belefutottam, hatalmas pénzkidobás volt és teljesen haszontalan, SEMMIT SEM ÉRT AZ EGÉSZ!!! A légitársaság kiképez magának, úgy, hogy az jó legyen nekik.



[link] ezt nézd meg! Ezt megéri elvégezni, a felvételire készít fel, én is elvégeztem és nagyobb önbizalommal vágok neki az aug 1-i wizzair felvételinek.

Érdemes elvégezni egy középfokú elsősegély tanfolyamot, mivel ilyen kevés embernek van és hatalmas előny a felvételin (nekem ez sajnos nincs meg, mert már 3 hónapja nem gyűlt össze a 10 fő és ez alatt nem indítanak tanfolyamot)

Azt, hogy mennyit keresnek, nem tudom, légitársaság függő. Annyit tudok, hogy a legtöbb helyen a képzés ideje alatt kapod az alap fizetést, ami a wizzairnél 180ezer körül van, ha már repülsz, ezt az összeget kezdőként meg tudod duplázni

Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, nyugodtam írj üzit :)

2017. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!