Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írásbeli érettségi eredmények...

Írásbeli érettségi eredmények "átvételekor" tett már valaki panaszt "reklamációt" pontokkal százalékokkal kapcsolatban? Ha igen mi történt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kérni kell űrlapot, kitöltöd, leadod.
2010. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy zajlik átestem rajta csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2010. jún. 3. 00:55
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen és kaptam pluszpontot.
2010. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugye nem az egyetemi pluszpontra gondoltál?Annak semmi köze ehez engem az érdekelne megadták e magára a feladatra a pontot amire 2reklamáltál" úgymond.
2010. jún. 3. 01:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát az én írásbelim nagyon lehúzták, egy csomó pontot találtam, de nem reklamáltam, mert hátra volt a szóbeli és nem akartam megbukni :)
2010. jún. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt minden dogában 2-3-4 pontom, ami járt volna még, de ilyenkor szóbeli előtt nyalizni kell a tanárnak, különben bosszút áll szóbelikor.
2010. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

01:06-os vagyok.

Szerinted én mégis mi a francról beszéltem, ha nem az írásbeli érettségiről? Pff...

2010. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én a töri érettséginél fellebbeztem, mert sztem a tanár lepontozta és nekem 1 pont is számítani fog (95%ot kéne elérnem) remélem nem fognak emiatt megszivatni, vagy még kevesebb pontot adni :/ Ilyenkor a javító tanár tudja, hogy fellebbezel?
2010. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocsi h visszakérdeztem kicsit késő volt már ...ember vagyok én is.Úh kedves utolsó velem is ez történt én is fellebeztem de én nem tudtam hogy szóbeli napján "vizsgálják felül" ezeket és nekem nagyon égő volt.Persze a tanár tudni fogja:P Szerintem meggondolandó reklamál e az ember.
2010. jún. 3. 14:33
 10/21 A kérdező kommentje:
Kevesebbet nem adnak max annyi hogy nem ér semmit a "fellebezés" elutasítják.Rosszabb esetben pedig a szóbelin is bunkók lesznek.
2010. jún. 3. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!