Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ez a lovarda?

Szerintetek is jó ez a lovarda?

Figyelt kérdés

Szóval járok lovagolni de szerintem nagyon jó, kíváncsi lennék a véleményetekre.

Még mindig futószáron vagyok szeptember óta járok és addig így is maradok amíg nem tökéletes a 3 jármód megállítás elindítás és minden ami kell a teljes biztonsághoz. Nagyon tartalmasak az edzések is 20 perc de nagyon elfáradok (jó a kondim) 10.000/4 alkalom


2017. dec. 21. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

10.000 Ft a 4*20 perc? Az elég drága. Ahol én lovagolok, ott 60 perc 3.000 Ft, és azt is sokallom.

Szerintem nem túl izgalmas szeptember óta futószáron lenni. Engem pár óra futószár után szerencsére szabadon tanítottak, sokkal jobb érzés volt, többször volt sikerélményem is.

20 perc lovaglás nekem nagyon kevés lenne. Az elején (10 éve) lovagoltam fél órákat, az sem volt túl sok. Most el se tudnám képzelni, hogy 20 perc után már abbahagyjam.

De ha te élvezed, és neked jó így, akkor ne számítson más véleménye! :)

2017. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

20 perc ? Szerintem elég kevés.Az ára meg...inkább nem mondok semmit.

Szerintem keress másik lovardát.

2017. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére jól élünk és mivel ismerősök is járnak oda és jó a közösség ezért nem váltok semmiképp. Meg az edzők szakértelme sem utsó.
2017. dec. 21. 17:27
 4/4 anonim válasza:
Akkor meg minek tetted fel a kérdést, ha tulajdonképpen nem is érdekel mások véleménye?
2017. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!