Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem Georgikon kar?

Pannon Egyetem Georgikon kar?

Figyelt kérdés
Természetvédelmi mérnök szakra jelentkeznék jövőre, állami levelezősre. Bp-i vagyok, de sajnos közelebb nem nagyon indul állami levelező, plusz 11 éve lovagolok, és úgy láttam a honlapon, hogy a Georgikonnak van saját lovardája, és különböző lovas lehetőségek is a hallgatóknak. Vélemény a karról? Szerettek odajárni?

2017. jún. 19. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Biztos jó lehet, pláne, ha még saját lovardája is van.
2017. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én most végeztem ott, mint környezetgazdálkodási agrármérnök. Ha a természetvédelemre jelentkezel, akkor jól fogsz járni, mert a tanárok csípik azt a szakot, ezen kívül még a vidékfejlesztősöket is. Sajnos az én szakomat az összes tanár utálta, és ezt ki is nyilvánították. Szóval nekem sajnos az egyetemi élet nagy része szenvedés volt. De másoknak jó volt. Amúgy maga az egyetem elég családias, jó a környezet, szép hagyományokkal. Ha természetvédősnek jelentkezel, akkor nem lesz probléma. Ha esetleg van még kérdésed, akkor írj nyugodtan.
2017. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam! :)
2017. jún. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!