Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok? Melyik...

Mit javasolnátok? Melyik lehetőséget választanátok inkább a helyemben? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen, december elején volt az államvizsga. Pénzügy és számvitel alapszakon végeztem, jeles minősítéssel. Hamarosan a mérlegképes könyvelői végzettségem is meglesz. Nagyjából fél évet dolgoztam egy könyvelőirodában. Nem maradhattam. Nagyjából 2-3 hete keresek munkát, nem sok sikerrel. Nagyon kevés helyről kaptam csak visszajelzést. Természetesen több helyre beadtam és továbbra is beadom a jelentkezésemet önéletrajzzal. Jelentkeztem mesterképzésre is.


A kérdésem az lenne, hogy ti a helyemben tovább keresnétek munkát vagy biztosra mennétek inkább és mesterképzésen nappalin tanulni és mellette gyakornoki program keretében dolgozni?


Még van idő dönteni, hiszen majd január végén, február elején kezdődne az egyetem. Csak elkezdtem ezen gondolkodni, hogy lenne érdemes döntenem. Mi a véleményetek?

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 23. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol végeztél?
2017. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!