Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpár belépő...

Makai Andor kérdése:

Országúti kerékpár belépő kategóriában már egész jó áron lehet kapni újat is. (aluváz, karbon villa) Ezek közül nekem legjobban a Wilier és a Cannondale bringái tetszenek! Ti melyiket javasolnátok inkább? Vagy egyéb márkát választanátok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 10:24
 1/2 Krisz85 ***** válasza:

hmm


ár érték arányban a a Canyon-t és a Rose-t semmi sem veri, pl 1400 EUR-ért alu vázas, /simitott varratokkal, tehát karbon kinézetű pro sl, karbon villával, full ritchey kiegészítőkkel , mavic aksyum elitekerékszettel és most jön a lényeg full Sram Force szettel 430 ezer, ennél jobbat ha mutatsz nekem, /és ez nem akciós ár/ akkor minden elismerésem.


Amúgy nekem van Wilierem is, Cannondale sem rossz, de a Wilier olasz, és ár érték arányban nagyon jó már az alap GTR karbon modell is nagyon jó, a GTR Team meg már maga az álom, felette már csak akkor tudod igazán kihasználni


Ha meg nem sajnálod a pénzt, akkor Pinarello és Bianchi


Ami még szóba jöhet ár érték arányban most a Ghost nagyon odatette magát 2017-re


a Giant, Merida pár nagyon jó minőségű bringák nekem nem jönnek be, de ez egyéni szoc probléma.


ha meg jenkit akarsz, akkor Specialized, de nem lesz olcsó, vagy Trek

2017. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos a "belépő kategóriát" leginkább az ár miatt kell néznem,és az általam írt két márka egyaránt 219-ért kapható itthon,ami szerintem mindkettőért jó ár-csak nem tudom,melyik lenne jobb választás.
2017. márc. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!