Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki magyarból...

Van olyan, aki magyarból emelt érettségit csinál tavasszal? Ti hogy készültök? És mihez kell nektek az emelt magyar? Én pszichológiára szeretnék menni

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 14:04
 1/2 anonim válasza:
Melyik suliba? A magyart nem fogják ott kérni.Több jogot,társ törit fogsz tanúlni úgy tudom.
2017. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pszichológiára szeretnék menni.:)

Én sokat olvasok, leginkább rövidebb kötelezőket+ajánlott könyveket, nyáron kijegyzeteltem az írókról/költőkről/filozófusokról a fontosabb dolgokat, a szöveggyűjteményeket olvasgatom, elemzéseket írok néha, szerelmi/baráti kapcsolatokat tanulgatom, folyóiratokat olvasok, idézeteket is kiírtam, nyelvtanból azt tanulom egyelőre ami írásbelin előfordulhat. Most akarok többet készülni rá, mert eddig nem nagyon tanultam. Lassan két éve érettségiztem, így egyedül készülök rá itthon, az angollal együtt. Honfoglalón és kvízparton magyar témakörben hasznos lehet játszani néha, én szeretem nagyon, és mégse könyv felett szenvedve tanulsz közben.:)

Sok sikert!

És nyugodtan írj privátot, ha gondolod.

2018. jan. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!