Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már csak jövőre tudok pályázni...

Már csak jövőre tudok pályázni a Bursa Hungarica ösztöndíjra?

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen, nem tudtam véglegesen, hogy hogyan tovább. Beadtam mesterképzésre a jelentkezést, de a Bursa ösztöndíjat elfelejtettem. Pedig az alapképzés alatt több évben is kaptam.

Ha mégis tanulok tovább, akkor már csak jövőre tudok jelentkezni erre az ösztöndíjra?


2017. dec. 29. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elsősök (alapszakon) 90%-a úgy jár, ahogyan most te.


Szóval annyi lesz, hogy az első félévben nem fogod kapni.

A másodikra már tudsz igényt benyújtani. :)

2017. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapképzés első évében is így jártam. Második félévre is lehet beadni igényt?

Például utolsó félévre is be lehet adni? A mesterképzés 2 éves. Eddig úgy tudtam, hogy csak évente lehet benyújtani az igényt. Így ha második félévre benyújtanám az igényt és kapnék egy évre, akkor majd az utolsó félévre újra pályázhatok? Vagy csak egy évre lehet?

2017. dec. 29. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányszor adtad már be, hogy még soha nem nézted meg alaposan a jelentkezést?


2 verzió van,

A. Adott év második féléve és a következő év első féléve.

B. Leendő elsősök első féléve.


Na már most nem adtad be, így buktad az első féléved. De a következővel már ugyanúgy megkaphatod a második félévet és a 2. éved első félévét.

2017. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent az önkormányzatnál. Azt mondta az ott dolgozó hölgy, hogy csak idén novemberben tudok pályázni újra, mert ezen tanév második félévére és a következő tanév első félévére nem lehet. Hanem majd csak novemberben, ami jövő februárban kezdődő félévre és az utána következő félévre fog fizetni.
2018. jan. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!