Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szükséges tételeket...

Mennyire szükséges tételeket kidolgozni?

Figyelt kérdés
Kémiából és bioszból emeltezem, ezek mellet ugye ott van a magyar, matek és a töri. Ezekre nem elég, ha szimplán könyvekből tanulok? Ha nem írom ki külön-külön a témaköröket, hanem csak összegyűjtöm őket? Mondjuk itt első sorban az emeltekre gondolom, mert a kettő együtt is brutál sok, amik mellé még jönne a töri meg a magyar. Szerintetek?

2017. dec. 29. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben voltam, kb. 3-4 rázósabbnak tartott tételt dolgoztam csak ki.
2017. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én egy darab tételt nem dolgoztam ki az érettségire, és így se lett 4-esnél rosszabb jegyem. Pár túlbuzgó tanáron kívül a világon senki nem fogja számon kérni azt, hogy kidolgoztad-e. Ha tétellel tudsz felkészülni, jó, ha anélkül is, még jobb. Te látod, hogy mennyire szükséges ahhoz, hogy tudd, átlásd az anyagot. Ha anélkül is megy, akkor nem vesztesz semmit, ha nem körmölöd le.
2017. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!