Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Most félévkor angol szóbeli vizsgám lesz. Azon tűnődtem, nagyon szigorúan pontoznak és hogy biztosra menjek, milyen technikákat tudnék alkalmazni, amelyekkel úgymond kizökkentem az agyukat a feladatról, vagy befolyásolom a gondolataikat, érzéseiket, hogy valamilyen módon jobbnak érződjön a beszédem? Mentalistás megoldásokra lennék kíváncsi (valódi mentalistásra gondolok, nem a sorozatra), ugyanis hatásosnak tűnik, de egyéb rendes válaszokat, megoldásokat is elfogadok. Baromságokkal hagyjon mindenki békén.

2018. jan. 1. 12:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Véletlen rossz kategóriába raktam.
2018. jan. 1. 12:04
 2/2 anonim válasza:
Én is most megyek angol szóbeli vizsgára...ésss be kell valljam, én is félek tőle, de nem gondolkoztam ilyenen...nem is rossz ötlet, lehet ha jön válasz, bepróbálkozom.. (bocsi, hogyha azt hitted valami jó válasz jön :DD)
2018. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!