Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel h Astra! Sima kormány...

Szatyi Ati kérdése:

Opel h Astra! Sima kormány cseréje lehetséges multikormányra?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne hogy gyárilag sima kormány van benne tempomat nélkül. De lehet gyári multikormányt amihez hozzá tartozik a tempomat is kompletten! Ugyanilyen típust évjáratban is láttam ilyen felszereltséggel. És valaki esetleg tudna segíteni a beszerelést leírni vagy videót küldeni.
2017. dec. 10. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A tempomat az indexkar végén van, a kormányról a rádiót lehet csesztetni meg a menüt vagy a telefont.
2017. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, a tempomatnak nincs köze a kormányhoz. Az indexkart kell cserélni ha tempomatot szeretnél. (Ha a kuplungpedál kapcsolója elő van készítve.)

H Astra korményt szedtem már szét. A multigombok csatlakozója a légzsák alatt a CIM-modulban van. Szóval elvileg csak be kell dugni és fel kell programozni. De utólag nem multikormnyosítottam még, ezért írom, hogy elvileg.

Ha a mostani kormányodon a bőrözés amúgy is rossz állapotú már, vagy gumikormányod van, megér szerintem pár tízezret egy jó állapotú multi. És ha szerencséd van működni is fog.

2017. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!