Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha nem tudom...

Mit csinaljak, ha nem tudom mit akarok kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

18 vagyok, erettsegi elott, de elkepzelesem sincs, hogy mit akarok csinalni. Nem tudom miben vagyok jo, nincs motivaciom tanulni se, teljesen magam alatt vagyok. Anyukam nagyon szeretne, hogy tovabb tanuljak, de egyik szak se fogott meg, lelkileg meg nem tudnek megcsinalni semmit, amihez nincs kedvem. Nem ismerem magam. Azok a szakok, amik tetszettek, masok szerint nem illenek hozzam.

Annyit tudok magamrol, hogy imadok utazni, emberekkel lenni. Ezzel viszont sokra nem mentem. Mit csinaljak?:( 18/l


2018. jan. 2. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik egy szak, akkor miért érdekel mások véleménye? Nyugodtan kezdj csak bele.


Ha szeretsz utazni, emberekkel lenni, akkor valamilyen ezzel kapcsolatos szakmát tudnék én elképzelni. Pl. utazásszervező, rendezvényszervező, stb., bármi ami ezzel kapcsolatos.

2018. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Hagyj ki egy évet, menj el dolgozni és próbálgasd, hogy mit is szeretnél.
2018. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!