Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én úgy veszem észre, hogy a...

Én úgy veszem észre, hogy a szakos fb csoportunkban arcoskodnak a tanulási időkkel kapcsolatban sokszor. Nálatok is így megy ez?

Figyelt kérdés

ÉN nem tartom magam buta embernek ,de az ott elhangzottakat kb nyugodtan fel lehet szorozni kettővel... Szóval engem az ottani infok kb tökre hidegen hagynak már

Egy időben rosszul éreztem magam miattuk, h biztos én vagyok a hülye, de sok minden, ami ott elhangzik, szerintem fizikai képtelenség, uh már felhagytam az ottani infok miatti szorongással.

De egy időben tényleg nagyon bántott


Nálatok ez hogy működik?


2018. jan. 3. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem volt szokás, kb olyanok vannak csak fenn hogy "Aki volt kedden Xy tárgyból mik voltak a kérdések?", erre leírják hogy mi volt meg valaki megjegyzi hogy mennyire nehéz, könnyű volt, mikor lesz megtekintés. Vagy "Mikor írják be a jegyet XY tárgyból?", "Van-e valakinek jegyzete?", ezekre valaki válaszol és ennyi. Nem szokás kibeszélni ki mennyit tanul.
2018. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!