Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanároknak/igazgatonak...

A tanároknak/igazgatonak jogában áll meg szabni hogy feshetem a hajam vagy nem?

Figyelt kérdés
Az elmult időben elkezdem festeni a halyam és párnanárnak meg az igazgatonak nem tetszik és azt mondták hogy vágasam le. Én uttába néztem a jogaimnak mint diák és azt irták hogy Tanáraid az oktatáson kívül nevelni is próbálnak, ezért joguk és lehetőségük, hogy felhívják a figyelmedet arra, ha szerintük nem megfelelő, nem az iskolába való az öltözködésed.

2018. jan. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Kevesebb fodrász, több nyelvtanóra!
2018. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen gondom van a jegyeim jók ettölfügetlenül cseszegetnek
2018. jan. 3. 19:22
 3/4 anonim válasza:
50%
Lehet ha helyesen írod le a "hajam" szót nem fognak csesztezni... De amúgy megszabhatják, ha olyan az iskola szabályzata. Pl. ünnepségről is hazaküldhetnek, ha nem alkalomhoz illő a viselet.
2018. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Lehet ha helyesen írod le a "hajam" szót nem fognak csesztetni... De amúgy megszabhatják, ha olyan az iskola szabályzata. Pl. ünnepségről is hazaküldhetnek, ha nem alkalomhoz illő a viselet.
2018. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!