Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van igy értelme...

Szerintetek van igy értelme járni egyetemre?

Figyelt kérdés
24leszek van érettségim plusz kettő szakmám egyik közép másik emelt szintű..most elkezdtem munka mellett egyetemre járni ami felsőfokú szakképzés, es szinte ugyanazt a papírt kapom meg mint az emelt szakmámmal csak ezt az egyetem állítja ki.
2018. jan. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a munkaadódat, hogy mit gondol róla, egyébként így szerintem nincs.
2018. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar az első felevet letudtam, azaz a vizsgaidoszakban vagyok. A főnököm semmi ellen nincs.
2018. jan. 3. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ha már csak másfél év van hátra, főnököd számára is okés, össze is tudod egyeztetni a munkába való megjelenéssel, netalántán ösztöndíjat is kapsz, akkor inkább igen. Vagyis mi van ellene?
2018. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!