Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Légyszi tartsátok bennem a...

Légyszi tartsátok bennem a lelket! Jó lesz az egyetem? Van értelme egyébként elkezdeni? Miért érdemes oda járni?

Figyelt kérdés
Már a felvételivel járó herce-hurca az agyamra megy. nem tudom hova menjek vagy mit jelöljek meg. Kezdem már feladni...

2014. jan. 26. 22:33
 1/3 anonim válasza:
Semmivel nem lesz jobb életed diplomásként.
2014. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre csak akkor érdemes járni, ha ott azt tanítják, ami téged érdekel. Akkor és pont attól lesz olyan jó az egyetem, hogy azt tanulod, ami érdekel [vagy azért mert iszol és nem tanulsz, de ettől most tekintsünk el]. Előnye is elsősorban az lesz, hogy olyan szakmát végezhetsz, amit élvezel.


Különben inkább keress egy szakmát. Azzal is lehet jól keresni, ha tényleg jól csinálod és a jóság titka elsősorban az, hogy szívvel-lélekkel tudjad csinálni.

2014. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leginkább azért érdemes oda járni, mert olyat tanulhatsz, ami érdekel és remélhetőleg azzal fogsz foglalkozni. Szóval ha van olyan szak ami tényleg érdekel és csinálnád akkor jó lesz az egyetem.
2014. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!