Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feltudnanak venni egy egyetem...

Feltudnanak venni egy egyetem művészkarára sikeres alkalmassági vizsgával, de kevesebb mint 280 érettségi össz pontszámmal?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy csak alkalmassági vizsgát nézik, de most erre érvényes, hogy nem lehet egyetemre menni ennyi ponttal? köszi

2018. jan. 5. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. 280 pontot a törvény írja elő.
2018. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tanulmányi pontokat egyáltalán nem számolják, értéket se fogsz kapni erre, úgyhogy ha egy "normál" felvételin úgy állnál, hogy esélyed sincs bekerülni, művészeti szakon akkor is ugyanolyan esélyekkel indulsz. Az se számít, ha a jelentkező épphogy csak átcsúszott kettessel az érettségin.
2018. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!