Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem voltam...

Mi van akkor, ha nem voltam vizsgázni a tárgyból?

Figyelt kérdés

Van egy tárgyam, amit meg kellene csinálnom. Tárgyként másodjára vettem fel. Vizsgaként előző félévben nem vettem fel egyszer sem.


Most akkor így is elment a 3-vizsga alkalom?


Ebben az aktuális félévben tárgyként szintén felvettem, másodjára, de vizsgaként még nem. Ha ebben a félévben sem megyek el vizsgázni, akkor elúszott a 6 alkalom és kirúgnak?



2018. jan. 5. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy vizsgaalkalmad se ment még el. Miért menne el 3 akkor, ha nem mész el vizsgázni?
2018. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak ettől függetlenül még tárgyként fel kellett vennem. És így most vettem fel másodjára. Ha most elszúrom mindhárom lehetőséget, akkor harmadjára már nem vehetem fel a tárgyat igaz?
2018. jan. 5. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A tárgyfelvételed lehetőségéből 2 elment, ha nem mész vizsgázni, akkor harmadszorra fogod legközelebb felvenni a tárgyat. Csak az számít elhasznált vizsgaalkalomnak, amit felvettél vizsgának, nem számít, hogy hány alkalmat írtak ki. Mivel nem vettél fel vizsgát, így még mind a 6 alkalmad megvan. Van olyan egyetem, ahol csak 3-szor lehet felvenni tárgyat, nézz ennek utána, mert ebből lehetnek problémáid. Az én tippem az, hogy menj el egy vizsgára, legalább látod, hogy milyen és jobban rá tudsz készülni, marad még úgy is 5 alkalmad.
2018. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Ebben a félévben már mindenképpen elmegyek vizsgázni.
2018. jan. 6. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!