Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok, de ki...

Egyetemista vagyok, de ki akarok jelentkezni így nem lesz jogviszonyom, de a következő évben újra szeretnék egyetemre járni. Kell fizetni majd az oktatásért ha van még államilag támogatott félévem? Vagy valahol tanulnom kéne az egy év alatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha most szeretnél kijelentkezni, és következő félévbe újra beiratkozni, az elég bajos lesz... szerintem

Amint megszűnik a tanulói jogviszonyod, úgy újra kell jelentkezni hogy újra megkaphasd. A jelentkezések meg már jórég lezárultak, így nemhiszem hogy el tudnád intézni.

Én a helyedben passzíválnám a következő két félévet, és újrajelentkeznék

2010. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,tudom hogy megszűnik de tuti kijelentkezek mert utálom és másik városba is megyek majd. Viszont nem tudom hogy muszáj e tanulnom ahhoz hogy ne legyen a következő egyetem fizetős. Még van államilag támogatott félévem.
2010. jún. 5. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!