Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerre van nyílt nap...

Egyszerre van nyílt nap ELTE-TTK-n és SE-ETK-n is. Mindkettőre szeretnék elmenni. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem voltam egyetemi nyílt napon, így nem tudom, mire számíthatok. Mindkét kar nagyon érdekel, nem tudok dönteni, hová is adjam be a jelentkezésem, de pechemre egyszerre van a kettő.:(

Ha elmegyek az egyikre, ott regisztrálni kell? Ha úgy döntök, eleget láttam, és átmegyek a másik egyetem nyílt napjára, ergo kések kb 2-3 órát, akkor beengednek/érdemes-e egyáltalán így elmenni? Mert attól félek, időre kell odaérnem, és már nem tudok részt venni a nyílt napon.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. jan. 7. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A nyílt napoknak szokott lenni egy előre meghatározott programja, amit nyilvánossá tesznek, közzétesznek a honlapon. Abban benne van, hogy pontosan hánytól hányig milyen része tart a nyílt napnak (pl. általános köszöntő, szakok külön tájékoztatója, mintaórák, ilyesmik szoktak lenni). Így meg tudod állapítani, érdemes-e átmenned a másik helyre, vagy lemaradsz már azokról a dolgokról, amik érdekesek lennének számodra.


Egyébként a nyílt napokon azért nem szoktak annyira hú de titkos információk elhangzani, az ember ugyanezeket a dolgokat megtalálja a neten is. Főként arról szól, hogy reklámozzák, az ő egyetemük, az ő szakjuk kiemelkedően jó.

2018. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!