Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 nap alatt hogyan készüljek...

1 nap alatt hogyan készüljek fel vizsgára?

Figyelt kérdés

Mik azok amiket mindenképp nézzek át? Hogyan tudom kiszűrni, hogy mi a fontos, mit kérdezne a tanár? Mit és hogy nézzek át a leghatékonyabban?

Negatív kritikát légyszi ne! Köszi!



2018. jan. 7. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóbeli a vizsga akkor kb semmit nem tudsz már tenni. Ha írásbeli, akkor azokat a részeket nézd át, amiket előadásokon nagyon hangsúlyozott. Ha előadáson sem voltál bent akkor én elengedném a dolgot. Add le és vedd fel késöbbre
2018. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bőven elég a kettes. Jártam órára, azzal nem volt gond. Van ami megmaradt van ami nem. Írásbeli lesz!
2018. jan. 7. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyban függ attól, hogy milyen tantárgyról van szó.
2018. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavalyi feladatokat nézd át.
2018. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálhatod hogy megbecsülöd hogy hány tételt tudsz megtanulni 1 nap alatt és azokat megtanulod. (de azt nagyon)

Ha azt húzod akkor nyertél. Ha nem újra próbálkozhatsz.

2018. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha van jegyzeted olvasd át, vagy próbalj meg kerni valakitől. A kettes még meglehet.
2018. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!