Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt szóbelin...

Történelem emelt szóbelin hogy történik a pontozás?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre tudom hogy írásbeli 90 szóbeli meg 60 pont. Azt is tudom, hogy ezt az eredményem a középszintű érettségim nyitónapján tudom meg.


Arra lennék kíváncsi hogy magának a pontozásnak a folyamata hogy történik. Szóval miközben felelek ott a 3 tanárnak azok azzal párhuzamosan pontozzák egy papírra amit mondok vagy mi?


Mert azt nehezen tudom elképzelni hogy miután 10 gyerek lefelelt ők csak utána kezdenek el pontozgatni.


Aki tudja hogyan zajlik ez az legyen szíves írja le ide.


Köszönöm a válaszokat:)


2010. jún. 4. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia. én is emeltezek és nemtudom, hogy jól tudom e, de megpróbálok segíteni :D

15 percet kell beszélned folyamatosan, ha ennél kevesebbet beszélsz, akkor belekérdeznek a hiányosságaidba. szerintem az a tanár pontoz a felelésed közbe, aki feleltet, mivel ő töritanár, a többi felügyelő viszont csak azért van bent, hogy ellenőrizzék, hogy a vizsga helyesen zajlik e, tehát nincs elfogultság vagy hasonlók. és az eredményt elvileg megkapod a felelésed után, de egyértelmű, hogy a felelet közbe pontoznak, mivel tényleg nem tudják megjegyezni, hogy pontosan ki mit mondott. remélem segítettem :D

2010. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom ahogy te mondod. Amúgy szerinted 6 pontot mennyire nehéz elérni? Mert nekem csak ennyi lenne a célom. Az írásbelit sajna elkúrtam és a szóbelire se tanultam valami hú de sokat.
2010. jún. 4. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Eredmény nincs a felelet után. Azt majd akkor tudod meg, ha lesznek a középszintű szóbeli érettségijeid.

6 pontot meg simán össze tudsz szedni, akár a forrásokból is.

2010. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
óó kár, hogy nincsnek eredmények :( 6 pontot nem nehéz tényleg. milyen lett az írásbelid? az enyém 69%, nem jó, de megfelel, mert kb hármasra számítottam :D
2010. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

72%. Nekem is megfelel, örültem neki, de sajnos szóbelin nagy rá az esély, hogy lerontom:(

Holnap megyek és van amihez tudok kb. 2-3 mondatot. Hát így jártam, elrontottam, hogy nem készültem eleget:'(

2010. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

64%-lett de már semmit nem számít a töri érettségi, mert a matekom meg 97% lett szóval azt duplázom töri helyett...


Viszont halálfélelmem van hogy a szóbelin meghúznak:S:S

2010. jún. 4. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
haverom töritanára szerint -szintén emeltezett- csak akkor tudod lerontani, ha 0 tudással mész oda! nekem jelenleg a szintentartás a célom...
2010. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az előző 18:55ös voltam
2010. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát remélem igaza lesz a haverod töri tanárának. Nekem is a szinten-tartás a célom.
2010. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is reménykedem. azt nemtudod véletlenül, hogy a szóbelin mire hány pontot adnak? -forráshasználat, tájékozódás térben időben stbstb.-
2010. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!