Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha valaki megbukik...

.,,.,,.,, kérdése:

Mi van ha valaki megbukik félévkor?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek, nem fogok megbukni, csak érdekel.

2018. jan. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem történik semmi, év végi bukásnak van csak igazi következménye. Közvetetten természetesen lehet hatása, hiszen ha félévkor megbuksz egy tárgyból, év végén akkor sem kaphatsz túl jó jegyet, ha a második félévben csak ötösöket szereztél. A tanárok is negatív véleményt alkothatnak rólad.
2018. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Igazából a fél évi eredmény az csak egy tájékoztatás arról hogyan alakulna az év végi bizonyítványod. Ha buksz akkor sem kell megijedni mert így is van több mint 4 hónapod arra hogy javítani tudjál hogy év végén ne legyen baj. Akkor van gond ha az adott tárgyat csak fél évig tanítják, akkor szívás. Egyébként azokat a tárgyakat amit fél évig tartanak azokból tehetség kell hogy megbukjon az ember.
2018. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt olyan hogy félévkor megbuktam, év végén meg 5-öst kaptam dicsérettel
2018. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 és nem lett semmi, tényleg csak tájékoztatás jellegű?
2018. jan. 9. 06:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért? Mi lenne? Egyest írnak az ellenőrzőjébe, vagy az e-naplóba. Mi másnak kéne történnie szerinted?

Ja, valószínűleg van még valami olyan, hogy aki bukik bármiből, annak nem lehet a szorgalma kettesnél jobb - ezt a házirendben meg lehet nézni. Ennyi.

2018. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!