Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt logopédus? Lassan 6...

Van itt logopédus? Lassan 6 éves a lányom, de még mindig t-t ejt k helyett (nem fordítva), pedig két éve jár logopédushoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakoroljatok és járjatok tovább logopédiára.
2010. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én mit tehetnék azért, hogy javuljon a beszéde?
2010. jún. 4. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Mindig végezzétek el a házi feladatokat!

Mondókázz és éneklej vele sokat!

Ennyi, és kérdezd meg a logopédusotokat mit tehetsz még. Nem hiszme,hogy nem mondja el.

2010. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, erre mondják "nesze semmi ...". Mert, ha figyelmesen elolvasod a kérdésem, akkor rájössz, hogy két éve változatlan a helyzet. Gondolod, hogy eddig nem azt csináltam amit tanácsoltál? Gondolod, hogy itt kérdezek, ha ilyen egyszerű volna a megoldás? A gyerekem lassan iskolás lesz és még a beszédhibája miatt szinte alig érthetően beszél, én meg mondókázzak vele?! Kösz a válaszod...
2010. jún. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!