Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban hogyan tudok törölni...

Neptunban hogyan tudok törölni kiírt vizsgadíjat?

Figyelt kérdés

Még tavaly volt egy tárgyam amire kiírtam egy tételt, hogy majd befizetem és elmegyek vizsgázni, de végül nem mentem el. Most meg zaklatnak, hogy fizessem be. Már írtam a központi tanulmányi irodának is, de onnan meg azt a választ kaptam, hogy csak én tusom törölni. Már milliószor megpróbáltam, de sehogy se sikerül. Most láttam, hogy olyat ír ki, hogy azért nem lehet törölni, mert van már róla számla vagy mi.


Esetleg van mód még törölni, vagy muszáj befizetnem egy olyan vizsgadíjat, amin meg se jelentem?


2018. jan. 10. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul:

Feljelentkeztél egy vizsgára anno, amire nem mentél el.

De nem jelentkeztél le, mielőtt megtehetted volna.

Szóval ez olyan, mint egy sima vizsga, amire ugyanúgy feljelentkezel de ha nem mész el, akkor automatikus egyes és -1 vizsgalehetőség. (Ha nem adod le, amíg lehet)


Szóval mégis mit kell ezen értetlenkedni?

Felvetted.. lefoglaltad azt az egy helyet és nem adtad le, amíg tehetted volna.

Egyértelmű, hogy FIZETNED KELL!!


Gondolkozni kellett volna anno... ha nem jelenünk meg, akkor orvosi igazolás, tanulmányi osztály és semmisnek veszik.

De ezzel is elkéstél már.... tavaly kellett volna 1 héten belül.

2018. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kimaradt, hogy lejelentkeztem a vizsgáról.

06.09-én volt egy vizsga, amire elmentem(ez van a leckekönyvben is), a másik vizsga meg valamikor 06.12-én lehetett vagy valamivel utána. A leckekönyvben is csak az a 3 vizsga van amire feljelentkeztem, a 4-nek, amivel kapcsolatban kéne fizetni sehol sincs nyoma.

2018. jan. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!