Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel tudom rábírni az agyam...

Mivel tudom rábírni az agyam a tanulásra kinek mi a módszere?

Figyelt kérdés

jelenleg a csoki válik be de már naponta 1 tábla kell ahhoz hogy normálisan tudjak koncentrálni tanulásnál

egy barátomnál napi 2-3 üveg (bomba) energiaital segített de mivel szívbeteg lett sejtem hogy nekem sem nagyon kéne ezt csinálnom de enélkül meg bealszom tanulás közben

van valakinek jobb módszere?



2018. jan. 11. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Sport. Én nem tudok úgy tanulni, ha nem megyek le este futni vagy nem edzek. Előtte egy kicsit, utána egy kicsit amíg meg a testem dolgozik, az agyam pihen.

A sok folyadék is fontos, itthon megy a fűtés ezerrel, ha nem innék, szerintem szita lenne az agyam.


Motivációnak meg egy jó időbeosztás. Van abban valami felemelő, mikor tudod, hogy este 10 után, ha fene fenét eszik, akkor sem tanulsz. Kivéve utolsó nap, akkor is csak azért, mert nem tudok aludni a stressztől :D

2018. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!