Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Stars pf the future academy...

Stars pf the future academy kérdések, kritikák?

Figyelt kérdés

Az én véleményem lényegesen a negatív irányba hajlik.Volt egy 30 körűli nőci leszólított az utcán,miközben elhadarta hogy statisztákat keresnek, lenne e kedvem.Gondoltam miért ne.Aztán megadtak egy időpontot,meg egy helyet,higy legyek ott az egyik gondviselőmmel. Vártunk másfél órát, és még mindig nem történt semmi.Aztán kérdeztük mi hogy mikor kerülünk sorra és de a kint lévő nőci még mindig nem mondott semmit.Még volt húsz ember előttünk.Egy óra alatt meghallgattak négy embert!!!A kijövő emberektől megduthattuk,higy ruszki barbika színművész van bennt,és vagy megfelelsz vagy nem.Ha megfelelsz van esélyed bejutni a legjobb 10 közé,ahol A félmilliós összeget(amit neked kell fizetned egy 7 hetes tanfolyamért, ami nem mellesleg pesten van),kedvezményesen kaphatod meg.Akár 50%os összeget is hajlandóak finanszírozni,ami már csak 250 ezer! Hát nem szuper?!?!?!?

Elegem van .

A végén mikor már nem tudtak értelmes választ adni arra hogy mikor kerülünk be hazamentünk.

Szóval ha ilyenek azólítanak az utcán le, akkor ajánlom előbb az anyagiakról kérdezd!!

Nektek tapasztalatok?


2018. jan. 14. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
* Stars of the future academy
2018. jan. 14. 18:15
 2/6 anonim válasza:
89%
Szia! Nekem teljesen más a tapasztalatom velük. Nagyon kedves volt, a lány, aki leszólított, utána akivel anyukám beszélt telefonon, ő is nagyon kedves volt, mindent megkérdezett anyukám a telefonba és mondták neki, hogy igen, a tehetségeseket támogatja az akadémia, de nem kaphat mindenki 100%-ot. Így mentünk oda, hogy ezt tudtuk. Kellett várakozni az igaz, de mivel mindent elmondanak magukról, a munkákat is megmutatják, és casting része is van, így van aki sokat van benn, de volt olyanis, akit hamar elküldtek. Nem tudom, miért nyilatkozol így az Orosz Barbiról, ismered egyáltalán, mit ért el eddig az életében? Iszonyat tehetséges a nő és nagyon kedves. Ha jól értem, te be se mentél, csak azt nyomod itt, amit hallottál? Mi kivártuk és 100%-ot kaptam! ♥ Még most is alig hiszem el!!! Nem kellett semmit fizetnünk! Nagyon várom hogy elkezdődjön ez az egész :D
2018. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én vasárnap megyek a castingra:D hát remélem jó lessz:)
2018. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
92%
Sziaszok! Én most járok hozzájuk, nemsokára végzek, hát ezt mindenkinek meg kell tapasztalnia! Iszonyyat szuper mindenki náluk! Mindenben segítenek! Kaptunk támogatást kezdéskor és mindenben segítettek nekünk utána is. Bevallom, nem kaptam 100%-os támogatást és anyukám nincs jó helyzetben, de segítettek! Az első fotózáson már a fotós szólt, hogy azonnal jelentkezzek, ha végeztem, mert dolgozni akar velem és a barátnőm már hozzáfér a munkákhoz és megkérdezte tőlük, megmutathatja nekem is a lehetőségeket és megengedték és sok sikert kívántak, pedig még nem is végeztem! Egy fotózáson voltam már, amire jelentkeztem náluk, csak még nem lehet nyilvánosságra hozni, mert még nem jelent meg. Szuper volt! Annyira csodálatos az egész, néha el se hiszem! Az oktatók nagyon profik és közvetlenek és olyan érzésem van minden foglalkozáson, hogy értünk vannak ott, figyelnek ránk maximálisan. Minden foglalkozás élmény és rengeteget ad, alig várom a következőt! Lehetne hosszabb, hogy többször mehessek. :D Mindent megtanítanak, ami ahhoz kell, hogy érvényesülni tudjunk az életben szeméklyre szabottan. Eszméletlen jó! ♥ Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2018. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 REGODO válasza:

Sziasztok!

Én nekem azt mondták, hogy a képzés után munkát is biztosítanak 1 éven keresztül, aminek a beszámítható bére 30.000-60.000 Ft/alkalom (ami 1 nap). Ez így van?

Az igaz hogy azt mondták, hogy1 éven keresztül munkát biztosítanak, de mennyit?

Hány alkalmat?


Válaszotokat előre is köszönöm!

2019. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, sokoldalú ez a tanfolyam, mindenkinek ajánlom, mert egyben önbizalom fejlesztő, szélesíti a látókört, nekem nagyon bejött. Konkrét munkát ők nem adnak, bekerülsz egy zárt csoportba, ahol könnyen rád találnak azok, akik modellt, vagy statisztát keresnek.
2022. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!