Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van minimum kredit, amit el...

Van minimum kredit, amit el kell érni?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé elcsúsztam a tanulmányaimmal. Van minimum kredit mennyiség,amit el kell érni 3 félév alatt önköltséges hallgatónak? Nem találok erről sehol semmit. Azt már tudom,hogy 2 félév alatt önköltségesen nem kellett a 36 kredit. De vajon 3 félévre van valami kritérium?

ELTE



2018. jan. 15. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanulmányi osztály. Előfordulhat, hogy ez egyetemfüggő. Veszprémben 3. Félévre az összes első féléves tárgyad meg kell legyen + 30 kredit legalább.


Pázmányon 3. Félévre 30+ kredit, és 5. Félévre is van valami. De ezek államilag támogatott kritériumok. Önköltségesen nem ennyire bürokratikus. Tudomásul veszik, hogy általában dolgoznak a diákok mellette...ami ugye sok idő, annyi tárgyat se tud felvenni...stb. Bár mióta egységesítették a tandíjjat félévre fixen és nem kredit alapon... Azóta a fene megette az egészet..m

2018. jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezz utána a Tanulmányi Osztályon, Ők tudják. Ne attól várd a gyakori kéréseken a választ, aki nem ELTE-s, és talán nem járt egyetemre.


Mellesleg nálunk nem tudom, hogy van, szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben.

2018. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!