Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a Neumann János Számítástechnikai XIV. Kerületi suliba jár lány létére? Szeretnék egy pár dolgot megkérdezni tőle.

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 18:53
 1/5 anonim válasza:
Szia!:) Igen, én lány vagyok és oda is járok. Miben segíthetek?
2018. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy jelentkeztél.

A Neumannba jelentkeztem idén még nem tudom,hogy felvesznek-e(4,3 volt az átlagom és a központim 55 pontos lett matekból és infoból pl 5-ös vagyok)

Tudom, hogy kevés a lány a suliba, de szeretném megkérdezni, hogy te érzed-e valamilyen hátrányát a dolognak(esetleg előnyét?).

Milyenek a tapasztalataid?

Sajnos még fogalmam sincs, hogy van-e esélyem bekerülni, de azért bizakodom.

2018. febr. 15. 16:57
 3/5 anonim válasza:

Szia! :)

Igaz,én még nem oda járok,de média szakra felvettek.Esetleg van kedved beszélgetni?Tökre jó lenne nem ugy menni oda,hogy senkit sem ismerek :D

2018. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon jó fej vagy, hogy írtál. Engem végül nem oda vettek fel hanem a Petrikbe(az utolsó pillanatba meggondoltam magam)Nagyon örülök neki, de a Neumannak is örültem volna, de az volt a második helyen inkább.
2018. máj. 5. 14:49
 5/5 anonim válasza:

Oooooooh éééértem :D Gratulálok!

Sok sikert :)

2018. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!