Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiss Árpád Kollégium-ról...

Kiss Árpád Kollégium-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Kik vannak ott többségben (melyik egyetem, melyik kar)?

Milyen a légkör, a társaság általában?

Szolgáltatások terén mennyire preferált kolesz (pl. net sebessége)?

Fiúk-lányok aránya? :)

Szobák állapota, berendezése?

Ha valaki ott lakik/lakott szorg. időszak alatt, legyen szíves írni róla, esetleg pár képet linkelni, mert nagyon érdekelne!

Hogyan történik a szobák be- és felosztása?


Köszi előre is a válaszokat.



2015. aug. 1. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 1 évig ott laktam, nem igazán szerettem. A közösségi élet nem túl jó, nekem ez volt vele a legnagyobb problémám, és hát a szobatársaimat se kedveltem túlzottan. Szerintem kész szociális öngyilkosság ott lakni.

Leginkább a NIK-ről és a Rejtőről vannak ott hallgatók, de akad néhány Kandós és Keletis is.

A felső 2 emeleten (6. és 7.) laknak a lányok, az alatta lévő 3 szinten pedig a fiúk. A 2. emeleten vendégszobák és az igazgatónő szobája található.

1 lift van, de az is heti rendszerességgel elromlik.

A szobák 4 fősek, mindegyikben van internetelérés és mosdókagyló is.

A konyha, a WC-k és a zuhanyzó szintenként van.

A portások kedvesek, de az igazgatónő pedig egy plankton értelmi szintjén tengődik.

A szobabeosztást év végén lehet leadni (ha újra felvételt nyersz), az elsősöket a maradék helyekre osztják be (nem kívánságműsor).


Ha lenne még kérdésed, írj privátban nyugodtan :)

2015. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!