Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban feljelentkezhetek...

Neptunban feljelentkezhetek úgy vizsgára, hogy már voltam egyen, de a tanár nem íeta be még a jegyet? A rendszer engedi. Ez a hegybeírást nem befolyásolja, igaz?

Figyelt kérdés

Úgy értem emiatt nem ír be elégtelent,ugye?

Létszám miatt jelentkeztem,ha nem sikerülne esetleg ez az első.


2018. jan. 18. 04:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval a jegybeírást befolyásolja-e .


Hajjaj , tuti jönnek majd a kommenthuszárok,hogy milyen a nyelvtanom,de megnyugtatok mindenkit,hogy ahogy leírtam, nem tudtam átolvasni,hanem benyomódott a kiírás gomb..és így maradt :D


De aki érti,kérem informáljon. Köszii

2018. jan. 18. 04:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöfordulhat, hogy ez egyetemenként változik. BME-n ha megvan az elsö és a másodikra nem mész el, akkor "nem jelent meg" jegyet kapsz, az elsö jegy marad érvényes, viszont a pótdíjat ki kell fizetned.
2018. jan. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Siman felveheted. Csak arra fogyelj, hogy hs meglesz, azonnal jelentkezz le.
2018. jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel de ha meglesz akkor tenyleg add le egyből.
2018. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.) felveheted

2.) nem befolyásolja

3.) amennyiben sikerült az első vizsga és letudod adni, akkor leadod és semmi se történt

4.) amennyiben sikerült az első vizsga és már nem tudod leadni, akkor nem jelensz meg (ilyenkor kikell fizetned a vizsgamulasztás díját (~4000 ft kb (amikor én voltam egyetemista, akkor ennyibe került))

5.) amennyiben sikerült az első vizsga és már nem tudod leadni, akkor megjelensz és megírod újra (ilyenkor a második eredmény lesz az érvényes, tehát hiába sikerült az első, ha másodjára karót kapsz...karó a jegyed)

6.) nem sikerült a vizsga, elmész és hajrá

2018. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!