Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki írja szombaton a felvételit...

Ki írja szombaton a felvételit? :D

Figyelt kérdés
Én is szombaton írom, és hát..eléggé félek tőle.. Ti hogy vagytok vele? És kb mennyi pontot vártok?

2018. jan. 18. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én is most írom. Egyáltalán nem izgulok, mivel ha az eslő megjelölt iskolába nem vesznek fel, akkor a másodikban 10000% hogy biztos, és az a suli is eléggé tetszik :) Meg amúgy sem vagyok olyan nagyon izgulós fajta hál' Istennek :)

Pontokban a matek 30 a magyar 40 fölött legyen minimum. Összpontszámban legyen 70 fölött. Azzal már van esélyem az első helyre, mert a ponthatárt azzal már átléptem. Csak hát nem egyedül én jelölöm meg azt az osztályt... Te milyen pontokat vársz kérdező?

Ui.: Sok sikert :)

2018. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
En is szombaton irom. En min 85 pontot szeretnek. Nekem ennyi kell az alomsulimba😍.
2018. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én matekból egy olyan 25-30 pontot szeretnék, magyarból 35-40 :)

Magyarral semmi bajon nincs, matekból hát, (:D) az utolsó három feladattól nagyon félek, főleg az ilyen egyenletes feladatoktól.. Az egyenletet meg tudom oldani,csak nem biztos hogy fel tudom írni hogy van a helyes egyenlet..meg még ami talán nehéz az ilyen felszín/térfogatos feladatok, bár általában az első kérdés logikai (meg kép alapján) a többi kérdés ezekhez meg általában képletes :D És én ma itthon maradtam gyakorolni (MÉG) ezeket a központi feladatokat, eddig 1 magyart csináltam (40/34,szerintem nem olyan rossz..) De szerencsére minket a suliban nagyon jól felkésztettek!:)

2018. jan. 19. 10:43
 4/19 anonim válasza:
Én! Minimum 75 pont 80-tól örülök:) Picky félek de hízom magamban.
2018. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Bocs elozo vagyok és a telom mindent atjavított szóval picit félek de bízom magamban!
2018. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Szia! En is baromira izgulok a felveteli miatt es most gyk-n nezek feltvetelis kerdeseket h kicsit lenyugodjak😂 szerintem erdemes az ilyen szogeket arnezned (amit mondtal: terfogat) es ne felejtesd el a koordinatas feladatokat sem. (utobbi evekben nem volt de lehet h lesz). Azt mondjak az emberek h vigyunk innivalot es csokit oszt’ meg van oldva. Szerintem aki olyan paras mint en az aztan vegkepp nem tud enni. Amit elvarok: magyar:42+ matek: 35+ . Sok sikert azoknak akik most irjak! :)
2018. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is holnap írom, nem vagyok beparazva :D nekem 70pont kéne minimum,hogy felvegyenek abba a suliba amit elsőnek fogok beírni majd,de szerintem még az 50is csoda lesz . Megpróbálom a legjobbat kihozni magamból, de igazából már nemnagyon érdekel hova vesznek fel:)
2018. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
izgulok eléggé én a lovassy lászló gimnáziumba szeretnék vinni és 44 pontos magyar és 40 fölötti matekot szeretnék :D a magyartol jobban félek
2018. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is holnap írom hát matekból 25 fölőtt magyarból pedig 35 fölötf szeretném írni.:D Nekem nincs úgymond álom suli de szerintem a Padányit jelölöm elsőnek mert a Vetésit félek megjelölni.:D
2018. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szia!

En is holnap irom. Elegge bevagyok szarva. Matekbol hulye vagyok abbol 20 pontot varok. Magyarbol olyam 40 vagy tobb de 35nel semmikepp sem kevesebbet. SOK SIKERT💜

2018. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!