Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes-e "beparázni" a...

Érdemes-e "beparázni" a központi írásbeli felvételitől? Valaki azt mondja, hogy semmi ok a pánikra, mivel úgy is felvesznek. De valaki ennek ellenkezőjére hivatkozik. Jól jönne valami jótanács!

Figyelt kérdés
Most szombaton fogom írni az írásbeli felvételit,és nagyon félek tőle. Jól jönne valami tanács, így az utolsó napban!

2018. jan. 18. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Parázni semmi képpen nem szabad semmiféle, megmérettetés előtt. Ja persze, könnyű ezt mondani. Törekedj arra, hogy maximálisan tudj koncentrálni, akkor nem lesz gond. Sok sikert, menni fog!
2018. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 19. 00:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges parázni. Az úgyis felvesznek egy kicsit túlzás, mármint a korod miatt persze felvesznek, de ha semelyik kiválasztott suliba nem vesznek fel egy gyűjtő osztályba kerülsz. Ide meg nem épp az értelmes réteg kerül. Viszont ehhez vagy nagyon sötétnek kell lenni (vagy csak olyan gimiket kell megjelölni ahova nagyon nehéz bekerülni és nagyon el kell rontanod hozzá a felvételit, de sokan ilyenkor is bejelölnek inkább egy kicsit gyengébb sulit ahova tuti bekerülnek a gyűjtő helyett).

Amúgy meg gimik között relatív könnyű a váltás. A nagyon erős gimik inkább szelektálnak, de a többség átvesz. Nálunk is gimi első 1-2 hónapában sokan jöttek-mentek.

2018. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A felvételin minden feladatot olvass végig figyelmesen,ha nem megy valami ugord át és hagyd a végére. Ne izgulj,próbáld meg azt elképzelni,hogy ez csak egy gyakorló feladatsor amit minél jobbra meg szeretnél írni. Sikerülni fog,sok sikert!
2018. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok tanácsot!
2018. jan. 19. 07:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A központin nincs mit parázni, főleg egy nappal előtte már. A sulikat kell okosan kiválasztani, legyen benne álom suli, de olyan is ami tartalék. És mind olyan legyen ahová azért szívesen mész.
2018. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Szia. En is holnap írom, a Szent Lászlóba, izgulok kicsit, de nemlesz gond. Sok sikert kívánok..
2018. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Nagyon nagyon szurkolok. Én csak jövőre felvételizem igaz, sajna az is eljön. De sebaj

Haaajrááá. Gondolj arra hogyha a legjobb gimibe nem vesznek is fel, egy gyengébbe biztos, és az is tök jó. Legfeljebb a végén mindenből ötös leszel mert nem olyan nehéz akkor meg előnyöd van egyetemnél😙

2018. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap írom... én egy kicsit izgulok de nem kell tőle félni :D csak arra kell gondolni hogy jól fog menni!
2018. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Én is holnap írom. Tanácsos elötte aludni, de nem tudok, csak a holnapra tudok gondolni. Ez a péntek egy kicsit más.. és ezt szerintem sok 8.-os ugyanígy érzi. Sok sikert minden felvételi írónak! :)
2018. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!